Trička

Tričko dámské Malfini Origin

Tričko dámské Malfini Origin - Bílá / 2XL
Certifikovaná organická bavlna, lehce vypasovaný střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z vrchového materiálu s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, tvarovaný dolní kraj.
XS - 2XL

Tričko dámské Malfini Basic

Tričko dámské Malfini Basic - Bílá / S
Lehce vypasovaný střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, silikonová úprava.
XS - 3XL

Tričko unisex Malfini Heavy New

Tričko unisex Malfini Heavy New - Bílá / 4XL
Tubulární střih, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, zpevňující páska od ramene k rameni, silikonová úprava, sloučený produkt s etiketou MALFINI/ADLER.
XS - 4XL

Tričko pánské Malfini Classic New

Tričko pánské Malfini Classic New - Bílá / 3XL
Tubulární střih, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou.
S - 3XL

Tričko dámské Malfini Basic Free

Tričko dámské Malfini Basic Free - Bílá / 2XL
Bez etikety - připraveno na rebranding, lehce vypasovaný střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, neutrální velikostní štítek v boční části průkrčníku, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, silikonová úprava.
XS - 2XL

Tričko dámské Malfini Fantasy

Tričko dámské Malfini Fantasy - Bílá / 2XL
Rychleschnoucí materiál, lehce vypasovaný střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z vrchového materiálu, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, ideální pro sport a pohybové aktivity, vhodné pro sublimační potisk (světlé barvy), končící barvu 40 najdete pod komoditou X40 ve výprodeji.
XS - 2XL

Triko pánské Malfini Fit-T LS

Triko pánské Malfini Fit-T LS - Bílá / 2XL
Přiléhavý střih s bočními švy, průkrčník lemován žebrovým úpletem 1:1, zpevnění ramenních švů páskou, dlouhé rukávy, končící barvu 03 najdete pod komoditou X19 ve výprodeji.
S - 3XL

Tričko pánské Malfini Slim Fit V-neck

Tričko pánské Malfini Slim Fit V-neck - Bílá / 2XL
Přiléhavý střih s bočními švy, hlubší výstřih ve tvaru V, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, silikonová úprava.
S - 3XL

Triko dámské Malfini Elegance

Triko dámské Malfini Elegance - Bílá / XS
Strečový materiál udržující stálost tvaru, přiléhavý střih s bočními švy, výstřih ve tvaru V, průkrčník lemován vrchovým materiálem, dlouhé raglánové rukávy, sloučený produkt s etiketou MALFINI/ADLER, končící barvu 39 najdete pod komoditou 17X ve výprodeji.
XS - 3XL

Triko unisex Malfini Camouflage LS

Triko unisex Malfini Camouflage LS - Camouflage Gray / 3XL
Střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou v barvě 01, dlouhé raglánové rukávy v barvě camouflage.
XS - 3XL
Uvedené ceny jsou bez DPH