Rollery

Rollery kombinují výhody plnících a kuličkových per, díky čemuž si získávají čím dál tím větší oblibu mezi náročnějšími firemními klienty.

Kuličkové pero Jotter

Kuličkové pero Jotter - Nerezová ocel / Černá
Novinka
Kuličkové pero Jotter představuje moderní interpretaci originální ikony. Nabízí ikonicky zbarvené tělo, víčko z leštěné nerezové oceli a sponu ve tvaru šipky. Dodává se v dárkové krabičce Parker.

Kuličkové pero Jotter

Kuličkové pero Jotter - Bílá
Novinka
Kuličkové pero Jotter představuje moderní interpretaci originální ikony. Nabízí ikonicky lesklé plastové tělo, víčko z leštěné nerezové oceli a sponu ve tvaru šipky. Baleno v dárkové krabičce Parker.

Sada Per Grip

Sada Per Grip - Bílá
Hliníková sada s kuličkovým perem a rollerem, s lesklým povrchem a frézovanou hliníkovou dekorací. V černé dárkové krabičce s modrou náplní.

Sada Per Lumix

Sada Per Lumix - Bílá
Hliníková sada kuličkového pera a rolleru s modrou náplní v dárkové krabičce.

Psací Sada Rimbaud - Černá

Psací Sada Rimbaud - Černá
Elegantní sada kovového kuličkového pera a rolleru s karbonovým tělem. V černé dárkové krabičce, s modrou náplní. Značkový produkt André Philippe.

Sada Per Sismique - Černá

Sada Per Sismique - Černá
André Philippe, elegantní hliníková sada per s kuličkovým perem a rolerem. Lesklý povrch s chromovanými kroužky. V černém dárkovém balení s modrou náplní.

Psací Sada Cleary - Černá

Psací Sada Cleary - Černá
Kovová sada kuličkového pera a rolleru s lesklými chromovými částmi. V transparentní plastové krabičce, s modrou náplní.

Sada Per Arsenal - Černá

Sada Per Arsenal - Černá
Elegantní kuličkové pero a roller s pogumovaným tělem a gunmetalovými částmi. V černé dárkové krabičce, s modrou náplní.

Sada Per Grace - Černá

Sada Per Grace - Černá
Sada per s černou náplní v dárkové papírové krabičce se zavíráním na magnet. Sada obsahuje keramické pero a kuličkové pero s gumovým povrchem.
Uvedené ceny jsou bez DPH