Objednávka vzorků

 

Za kvalitou našeho zboží si stojíme

Chystáte se na větší objednávku a nechcete kupovat "zajíce v pytli" nebo se prostě jen bojíte, že neodhadnete velikosti triček u všech členů svého týmu? To pro nás není žádný problém! Rádi vám vybrané předměty vyvzorkujeme a připravíme, abyste se na ně mohli podívat a osahat si je na naší provozovně v Petřvaldě. A pokud nemáte cestu kolem, rádi byste se na zboží podívali v klidu a pohodlí své vlastní firmy, nebo třeba nákup potřebujete probrat s více kolegy, jsme schopni Vám vzorky zaslat a bezplatně zapůjčit na domluvenou dobu (většinou 1-2 týdny). 

Chtěli byste vidět kvalitu potisku? Máme u nás spooustu ukázkových triček i dárků. Kdybyste ale trvali na tisku vzorku vlastního motivu nebo vyhotovení vlastního zakázkového výrobku, počítejte prosím s tím, že jeho dodání bude chvíli trvat a stát nějakou tu korunu. Všechno je vždy o domluvě a konkrétním kousku, na který vám padlo oko.

Vzorky z e-shopu

Pokud máte zájem o vzorek produktu, který máme vyobrazen na našem e-shopu, můžete si ho objednat rovnou, pouze do poznámky u Vaší objednávky uveďte heslo: "VZOREK". 

Vzorky zboží z katalogů

Pokud byste rádi viděli zakázkový produkt, produkt z našich katalogů, který ale není na e-shopu, nebo by Vás zajímal vzorek potisku, dejte nám vědět prostřednictvím e-mailu na adrese info@profipotisk.cz nebo kontaktujte kteréhokoli z našich profíků.

Vzorky včetně "detektivní práce"

V případě, že máte představu toho, co byste potřebovali a chtěli vidět, ale nevíte kód konkrétního produktu a v široké nabídce reklamních produktů se Vám špatně orientuje, opět stačí nás kontaktovat, napsat mailík nebo zavolat a náš tým Vám pomůže vyhledat a vyvzorkovat vhodný produkt.

Balíček se vzorky