Dětská trička

Tričko dětské Malfini Classic New

Tričko dětské Malfini Classic New - Bílá / 158 cm/12 let
Střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou.
4 roky - 12 let

Tričko dětské Malfini Fantasy

Tričko dětské Malfini Fantasy - Bílá / 158 cm/12 let
Rychleschnoucí materiál, střih s bočními švy, neobvykle členěný průkrčník, zpevnění ramenních švů páskou, ideální pro sport a pohybové aktivity, vhodné pro sublimační potisk (světlé barvy).
6 let - 12 let

Tričko dětské Malfini Basic

Tričko dětské Malfini Basic - Bílá / 158 cm/12 let
Střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, silikonová úprava.
4 roky - 12 let

Tričko dětské Malfini Camouflage

Tričko dětské Malfini Camouflage - Camouflage Gray / 146 cm/10 let
Střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou v barvě camouflage, zpevnění ramenních švů páskou.
4 roky - 12 let

Tričko dětské Malfini Basic Free

Tričko dětské Malfini Basic Free - Bílá / 134 cm/8 let
Bez etikety - připraveno na rebranding, střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, neutrální velikostní štítek v boční části průkrčníku, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, silikonová úprava, barvy 03, 09, 11, 14, 16, 64 se již nadále nebudou naskladňovat.
4 roky - 12 let

Kids` T-Shirt

Kids` T-Shirt - White / XII,14
Tričko s krátkým rukávem pro děti, Posunuté švy na těle, Lycra žebrový krk, Dvojitý steh na límci, rukávech a dole, Páska od ramene k rameni, JHKRegularTs
3-4 roky - 12-14 let
Uvedené ceny jsou bez DPH