Pánská trička

Tričko pánské Malfini Classic New

Tričko pánské Malfini Classic New - Bílá / S
Tubulární střih, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou.
S - 3XL

Triko pánské Malfini Fit-T LS

Triko pánské Malfini Fit-T LS - Bílá / L
Přiléhavý střih s bočními švy, průkrčník lemován žebrovým úpletem 1:1, zpevnění ramenních švů páskou, dlouhé rukávy, končící barvu 03 najdete pod komoditou X19 ve výprodeji.
S - 3XL

Tričko pánské Malfini Slim Fit V-neck

Tričko pánské Malfini Slim Fit V-neck - Bílá / XL
Přiléhavý střih s bočními švy, hlubší výstřih ve tvaru V, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, silikonová úprava, končící barvu 49 najdete pod komoditou X46 ve výprodeji.
S - 3XL

Tričko pánské Malfini Basic Free

Tričko pánské Malfini Basic Free - Bílá / XL
Bez etikety - připraveno na rebranding, tubulární střih, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, neutrální velikostní štítek v boční části průkrčníku, zpevňující páska od ramene k rameni, silikonová úprava.
S - 3XL

Tričko pánské Malfini Fantasy

Tričko pánské Malfini Fantasy - Bílá / 2XL
Rychleschnoucí materiál, střih s bočními švy, neobvykle členěný průkrčník, zpevnění ramenních švů páskou, ideální pro sport a pohybové aktivity, vhodné pro sublimační potisk (světlé barvy).
S - 3XL

Tričko pánské Malfini Viper Free

Tričko pánské Malfini Viper Free - Bílá / L
Bez etikety - připraveno na rebranding, přiléhavý střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, neutrální velikostní štítek v boční části průkrčníku, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, silikonová úprava.
S - 2XL

Tričko pánské Malfinipremium Action

Tričko pánské Malfinipremium Action - Bílá / L
Strečový materiál udržující stálost tvaru, přiléhavý střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna kontrastní páskou, zpevnění ramenních švů páskou, dekorativní prošití.
S - 2XL

Tričko pánské Malfinipremium Merino Rise

Tričko pánské Malfinipremium Merino Rise - Černá / XL
Extra jemná merino vlna, nemačkavý a vysoce prodyšný materiál, termoregulační a antibakteriální vlastnosti, schopnost odvodu vlhkosti a absorpce zápachu, přiléhavý střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z vrchového materiálu, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, doporučeno sušit ve vodorovné poloze.
S - 3XL

Tričko pánské Malfini Basic

Tričko pánské Malfini Basic - Bílá / L
Tubulární střih, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, zpevňující páska od ramene k rameni, silikonová úprava.
XS - 5XL

Triko pánské Malfinipremium Brave

Triko pánské Malfinipremium Brave - Bílá / 2XL
Strečový materiál udržující stálost tvaru, přiléhavý střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna kontrastní páskou, zpevnění ramenních švů páskou, dlouhé rukávy.
S - 3XL

Tričko pánské Malfinipremium Exclusive

Tričko pánské Malfinipremium Exclusive - Bílá / 3XL
Nejexkluzivnější bavlna SUPIMA®, přiléhavý střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna saténovou páskou v barvě 01, zpevnění ramenních švů páskou.
S - 3XL

Tričko pánské Malfini Fusion

Tričko pánské Malfini Fusion - Bílá / 2XL
Střih s bočními švy, průkrčník lemován vrchovým materiálem, zpevnění ramenních švů páskou, ohrnuté rukávy zachycené ve 4 bodech šitím, vhodné pro sublimační potisk (světlé barvy).
S - 3XL
Uvedené ceny jsou bez DPH