Nápojové potřeby

Nápojová láhev s karabinou Oregon

Nápojová láhev s karabinou Oregon - Bílá
Doporučujeme
Bestseller
S touto odolnou a zároveň lehkou hliníkovou lahví na pití o objemu 400 ml můžete zůstat neustále hydratovaní. Je ideálním společníkem při cvičení, na celodenních výletech nebo v kanceláři. Jednostěnná láhev Oregon má otočné víčko a nabízí dostatek prostoru pro přidání jakéhokoli loga. Přiloženou karabinu (není vhodná pro horolezectví) bezpečně připnete k tašce, abyste ji neztratili.

Sublimační láhev Oregon

Sublimační láhev Oregon - Bílá
Jednostěnná láhev se šroubovacím víčkem. Láhev má speciální povrchovou úpravu pro sublimační potisk. Karabina není vhodná pro horolezectví. Objem je 400 ml.

Keramický hrnek Pascal 360 ml

Keramický hrnek Pascal 360 ml - Bílá
Novinka
Keramický hrnek se vzorkem táboráku Objem 360 ml. Lze mýt v myčce v souladu s EN 12875-1 (minimálně 125 mycích cyklů), a to i v případě dekorování. Dodáván v bílé dárkové krabičce.

Termohrnek Lagom 380 ml s měděnou vakuovou izolací

Termohrnek Lagom 380 ml s měděnou vakuovou izolací - Bílá
Výprodej
Tento odolný kompaktní termohrnek je ideální na cestování. Víčko je zajištěno proti rozlití s těsněním a snadným odklápěním pro otevření. Termohrnek má dvouplášťovou vakuovou konstrukci z nerezové oceli s měděnou izolací, která uchová nápoje horké 8 hodin a studené až 24 hodin. Konstrukce rovněž zabraňuje kondenzaci na vnější stěně termohrnku. Objem 380 ml. Dodáváno v dárkové kazetě Avenue.

Sportovní láhev Alta 740 ml, Tritan™

Sportovní láhev Alta 740 ml, Tritan™ - Průhledná Bezbarvá
Odolná jednostěnná láhev Tritan™. Odolná vůči rozbití, znečištění a pachům. Šroubovací víčko je vyrobeno z nerezové oceli, s pojistkou proti rozlití. Ideální otvor pro kostky ledu. Neobsahuje BPA. Objem 740ml. Dodáváno v dárkové kazetě Avenue.

Matová sportovní láhev Oregon 400 ml s karabinkou

Matová sportovní láhev Oregon 400 ml s karabinkou - Bílá
Ať už jej používáte při cvičení, na procházce v lese nebo v kanceláři, odolná a zároveň lehká sportovní láhev Oregon o objemu 400 ml vždy uspokojí touhu po čerstvém nápoji. Láhev navíc vypadá velmi elegantně díky svému trendy matnému vzhledu. Jednostěnná sportovní láhev Oregon má navíc otočné víčko a připevněnou karabinu (není vhodná pro horolezectví), která umožňuje láhev bezpečně připevnit k jakémukoli zavazadlu, aniž by došlo k její ztrátě.

Sportovní láhev Guzzle 820 ml

Sportovní láhev Guzzle 820 ml - Bílá
Doporučujeme
Bestseller
Guzzle je sportovní láhev s elegantním designem a šroubovacím víčkem pro snadné otevírání a zavírání. Jednostěnná láhev je ideální pro chvíle velké žízně, protože pojme ne méně než 820 ml. Láhev je vyrobena z nerezové oceli, a proto je robustní s dlouhou životností. Láhev navíc nabízí dostatek možností pro jedinečné zobrazení jakéhokoli loga nebo sdělení.

Keramická hrnek Reno 370 ml s dvojitou stěnou

Keramická hrnek Reno 370 ml s dvojitou stěnou - Bílá
Novinka
Keramický hrnek s dvojitou stěnou a designem s kontrastními matnými a lesklými prvky. Konstrukce z keramického materiálu s dvojitou stěnou také zabraňuje kondenzaci vlhkosti na vnější stěně hrnku. Má nasazovací dřevěné víko. Lze mýt v myčce v souladu s EN 12875-1 (minimálně 125 mycích cyklů), a to i v případě dekorování. Objem 370ml. Dodává se v dárkové krabičce Avenue.

Láhev Sky

Láhev Sky - Bílá
Doporučujeme
Bestseller
Čirá sportovní láhev Sky je vyrobena z materiálu Eastman Tritan™, takže tato láhev neobsahuje BPA, je lehká, odolná a nárazuvzdorná. Láhev je jednostěnná, pojme 650 ml tekutiny a vejde se do boční kapsy většiny batohů i do většiny držáků nápojů v autě. Víčko s otočným uzávěrem zajišťuje snadné otevírání a zavírání a má zabudované držadlo na přenášení.

Láhev Spring

Láhev Spring - Průhledná Bezbarvá
Doporučujeme
Bestseller
Sportovní láhev Spring je absolutním bestsellerem. Láhev je vyrobena z materiálu Eastman Tritan™, což znamená, že neobsahuje BPA, je lehká, odolná a nárazuvzdorná. Láhev je jednostěnná, pojme 600 ml tekutiny a otočné víčko z nerezové oceli zajišťuje snadné otevírání a zavírání. Kromě toho všeho nabízí sportovní láhev Spring dostatek prostoru pro přidání libovolného požadovaného loga nebo jiných sdělení.
Uvedené ceny jsou bez DPH