Hrnky

Keramický hrnek Pascal 360 ml

Keramický hrnek Pascal 360 ml - Bílá
Novinka
Keramický hrnek se vzorkem táboráku Objem 360 ml. Lze mýt v myčce v souladu s EN 12875-1 (minimálně 125 mycích cyklů), a to i v případě dekorování. Dodáván v bílé dárkové krabičce.

Termohrnek Lagom 380 ml s měděnou vakuovou izolací

Termohrnek Lagom 380 ml s měděnou vakuovou izolací - Bílá
Výprodej
Tento odolný kompaktní termohrnek je ideální na cestování. Víčko je zajištěno proti rozlití s těsněním a snadným odklápěním pro otevření. Termohrnek má dvouplášťovou vakuovou konstrukci z nerezové oceli s měděnou izolací, která uchová nápoje horké 8 hodin a studené až 24 hodin. Konstrukce rovněž zabraňuje kondenzaci na vnější stěně termohrnku. Objem 380 ml. Dodáváno v dárkové kazetě Avenue.

Termohrnek Geo

Termohrnek Geo - Bílá
Doporučujeme
Bestseller
Hrnek Geo má dvojitou stěnu vakuové konstrukce s izolací z mědi, což znamená, že udržuje nápoje teplé po dobu až 8 hodin a studené po dobu až 24 hodin. Konstrukce zabraňuje kondenzaci na vnější straně hrnku. Snadný přístup díky uzávěru push-pull. Široký otvor pro pohodlné plnění a nalévání. Objem 350 ml. Baleno v dárkové krabičce.

Keramický hrnek Riviera

Keramický hrnek Riviera - Černá / Bílá
Bestseller
Díky matné vnější povrchové úpravě a vnitřnímu barevnému akcentu je hrnek Riviera skutečným poutačem pozornosti v každé domácnosti nebo kanceláři. Robustní a zároveň veselý hrnek pojme až 340 ml horkého nápoje a je vyroben z keramiky. Keramický hrnek Riviera (včetně potisku) lze mýt v myčce nádobí podle normy EN 12875-1 po dobu nejméně 125 mycích cyklů.

Keramický hrnek Aztec

Keramický hrnek Aztec - Bílá / Černá
Doporučujeme
Pití kávy z hrnku s krásným designem vždy chutná lépe. Tak proč si nevybrat keramický hrnek Aztec? Lesklý vnější povrch poskytuje dostatek prostoru pro přidání loga nebo vzkazu a barevný akcent na vnitřní straně dává hrnku o objemu 340 ml ještě více vyniknout. Hrnek Aztec (včetně potisku) lze mýt v myčce nádobí podle normy EN12875-1 po dobu nejméně 125 mytí.

Vakuová termoláhev Vasa

Vakuová termoláhev Vasa - Bílá
Doporučujeme
Bestseller
Udržujte své nápoje horké po dobu 12 hodin nebo studené po dobu 48 hodin díky vakuové termoláhvi Vasa. Termoláhev s dvojitou stěnou vyrobená z nerezové oceli 18/8 s vakuovou izolací a měděnou vnitřní stěnou znamená, že Váš nápoj bude v závislosti na Vašich požadavcích udržován v horkém nebo ledovém stavu. Objem 500 ml. Prezentováno v dárkovém balení Avenue.

Hrnek Plesik

Hrnek Plesik - Bílá / Černá
Bílý keramický hrnek s barevným uchem, 350 ml. V dárkové krabičce.

Hrnek Woony

Hrnek Woony - Bílá / Žlutá
Bílý keramický hrnek s barevnou keramickou lžičkou, 300 ml.
Uvedené ceny jsou bez DPH